מיכאל הלפרין מונה למנכ”ל קבוצת HMS

קבוצת HMS חוגגת 25 שנות מצוינות בתחום ה-IT והמחשוב הפיננסי. במסגרת התכנסות חגיגית של עובדי הקבוצה הוכרז השבוע על מינויו של מיכאל הלפרין כמנכ”ל קבוצת  HMS כחלק מהיערכות הקבוצה לעתיד.

מיכאל הלפרין (36), יחליף את דב הלפרין המייסד והבעלים של HMS אשר ישמש כיו”ר הקבוצה.

מיכאל הוביל בשנים האחרונות את תחום הליבה הבנקאית ב-HMS ואת שיתוף הפעולה עם חברת טאטא ההודית (TCS).

קודם לכן, עסק בתחום ניהול הסיכונים והפיתוח העסקי בקבוצה כולל רכישתה ומיזוגה של חברת פרוסיד ופיתוח תחומי פעילות נוספים.

מיכאל הינו בעל תואר LL.B במשפטים ו-B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי הרצליה, MBA מטעם אוניברסיטת תל אביב ו-Northwestern בשיקגו (במסגרת תכנית המנהלים Kellogg Recanati), וחבר בלשכת מנתחי מערכות מידע. בעברו כבוגר קורס חובלים שירת במספר תפקידי פיקוד בחיל הים.

דב ציין כי הוא מאחל למיכאל הצלחה בתפקידו החדש, וכי ימשיך לסייע למנכ”ל הנכנס בהרחבת פעילות הקבוצה בתחום המחשוב הפיננסי בנושאים אסטרטגיים.

מיכאל ציין כי הקבוצה נהנית כיום מיכולות ביצוע מרשימות, עובדים מובילים בתחומם ומוניטין רב וכי בכוונתו להמשיך למנף את הפוטנציאל המקצועי שלה ולחזק את  שיתופי הפעולה המוצלחים עם שותפיה העסקיים בכדי להמשיך ולהציע ללקוחותינו פתרונות והצעות ערך שיאפשרו להם המשך צמיחה ושגשוג.

דב הלפרין, רואה חשבון ומהנדס תעשייה וניהול ומומחה בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום המחשוב ומערכות המידע.

דב הקים את קבוצת הלפרין יועצים (HMS) במרץ 1992 ומאז שימש כמנכ”ל החברה. תחת ניהולו, התפתחה HMS והפכה לגוף המוביל בתחום מערכות המידע למגזר הפיננסי.

קודם לכן, דב הלפרין יזם והקים בשיתוף עם משרד רו”ח קסלמן וקסלמן (כיום PWC) את קסלמן שירותי ניהול בע”מ וניהול אותה (כשותף מנהל) במשך 9 שנים, לאחר ששימש בתפקידים בכירים במערכת הבנקאות בתחום ה-IT. 

HMS הינה קבוצת הייעוץ המובילה בישראל בתחום המחשוב הפיננסי ומספקת ייעוץ אסטרטגי, אינטגרציה של פתרונות מובילים ושירותי מיקור חוץ באמצעות נבחרת של למעלה מ-200 מומחים מזה 25 שנים.

על לקוחות החברה נמנים רוב המוסדות הפיננסיים בישראל, גופי רגולציה וחברות עסקיות מובילות. פעילותה ממוקדת בתחומי ה-IT, כספים, ניהול סיכונים, סייבר, אבטחת מידע, רגולציה וניהול פרויקטים.

לקבוצה יכולת ייחודית בשוק הישראלי להובלת הלקוח משלב האסטרטגיה עד שלב הביצוע, תוך דגש על מתן יתרון תחרותי ללקוחותיה הנובע משילוב הבנה עסקית מעמיקה ויכולת טכנולוגית גבוהה.

שינוי גודל פונט
ניגודיות